13 Aralık 2011 Salı


GOLDEN ROSE’DAN BİR İLK! Bir zamanların çatlayarak “havalı” tırnaklar yaratan oje trendine, Golden Rose Magnetic Oje ile “çekici efektler” damgasını vuracak.

GOLDEN ROSE MAGNETİC OJE İLE TIRNAKLARINIZA
MANYETİK EFEKTLER HAKİM OLACAK

... Tırnaklarda göz alıcı ve olağanüstü bir görünüm sağlayan, şişesine bakıldığında sedefli oje görüntüsünde olan Golden Rose Magnetic Oje, özel formülü ile dikkat çekiyor.

Vizon rengi, mavi, yeşil, gül kurusu gibi sezon modası 10 renkten oluşan Golden Rose Magnetic Oje Serisi, iddialı tırnaklarla güzelliğinizi tamamlıyor. Sedefli özelliğinin yanı sıra çizgili yapısıyla da tırnaklarınızda son yılların çizgi modası ile ön plana çıkacak.
Golden Rose Magnetic Oje'yi uygulamak da çok kolay. Ojeyi tek kat olarak tırnağınıza uyguladıktan sonra, kurumasını beklemeden, kutunun içinden çıkacak magneti, etiketi düz olacak şekilde tırnağınıza değdirmeden yaklaşık 4–5 saniye tutarak, tırnaklarınızda harikalar yaratacaksınız. Magneti ne kadar yakın tutarsanız o kadar keskin bir şekil oluştuğunu göreceksiniz. Magnete oje bulaşsa bile özel formülü bozulmuyor, bulaşan ojeyi oje çıkarıcı ile temizleyerek kullanmaya devam edebilirsiniz.Hepsi birbirinden güzel ama gül kurusu favorim oldu bile en kısa zamanda  almak istediğim oje...
Golden Rose'un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için goldenrose adresini veya  goldenrose facebook sayfasınıziyaret edebilirsiniz.


Türkiye’deki tüm parfümeriler, Golden Rose Kiosk ve Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Magnetic Oje’nin fiyatı ise 6,90 TL.

1 yorum:

  1. çok şaşırdım golden roseun bu trendi hemen yakalamasına, kesinlikle bakacağım bu ojelere

    YanıtlaSil