3 Nisan 2013 Çarşamba

PRADA CANDY L'EAU İLE CANDY'NİN MASALI DEVAM EDİYOR...

Milano, 18 Şubat 2013, Paris, 25 Şubat 2013 ve Londra, 27 Şubat 2013.
Wes Anderson ve Roman Coppola’nın bakış açısıyla Candy’nin heyecanlı yaşamını anlatan 3 bölümlük bir masal...


Reklam kampanyasının yüzü Fransız aktris Lea Seydoux .Tanıtım videosu  Wes Anderson ve Roman Coppola tarafından yönetildi.Reklam filmi 3 bölümlük bir reklam filminden oluşuyor.
Üç şehir, saygın mimarlarını temsil eden üç malikane: bir 19. yüzyıl binasında park manzaralı bir daire, Rive Gauche kıyısında saygın bir malikane ve tipik bir Soho dairesi. Tüm bu malikaneler Prada’nın tüm Prada mağazaları ve seçkin parfümerilerde satışa sunulan yeni Candy parfümü, Candy L’Eau’nun tanıtımı tercih ettiği mekanlar olarak karşımıza çıkıyor.

Prada Candy L’Eau’nun yeni, taze ve sofistike versiyonu aynı zamanda orijinal parfümün tüm özelliklerini taşıyor.Mini film serisinde Fransız aktris Léa Seydoux tekrar Candy’nin ana kahramanı olarak karşımıza çıkıyor. Filmde Candy – Léa Seydoux’nun canlandırdığı karakter – tüm senaryonun merkezinde yer alıyor. Candy’nin yaşadığı üç kişilik Parizyen aşk ilişkisi, onun yaşam sevincini alışılagelmemiş bir zarafetle anlatılıyor. 30 Mart’tan itibaren yayınlanacak olan üç bölümün, Milano, Paris ve Londra’da özel gösterimleri gerçekleştirildi.
 


 Bu eğlenceli ve baştan çıkarıcı parfüm turunçgiller ve çiçek notalarından oluşmuştur.Benzoin,beyaz misk ve karamel Prada Candy imzasını taşıyor.30ml,50ml ve 80 ml şişeleriyle satışa sunulacak olan parfümün ilkbahar ve yeni sezon için olmazsa olmaz kokular arasında yer alacağını düşünüyorum...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder